46-300 Olesno

ul. Drzymały 11 B

Adres email: biuro@gmpraca.pl

Telefon: +48 531 809 729

GM - Agencja Pracy

Kontakt

Imię i nazwisko

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Informacja o RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

Plik
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Napisz do nas

Witam, jestem po 4 miesiącach (od 09.2020r.) pracy w firmie dzięki której dostałem się poprzez agencje GM. Ogólnie praca w firmie jest jak najbardziej w porządku, zawsze do 15 każdego miesiąca wypłata jest na koncie, warunki pracy oraz zakwaterowania też są ok. Jedna z najlepszych firm "wypożyczających" w jakiej pracowałem. Interesują się pracownikiem dzwonią i pytają czy wszystko w porządku, czy czegoś potrzeba itd. Najmilej zostałem zaskoczony ostatnia wypłatą ponieważ faktycznie został wypłacony dodatek świąteczny. Z czystym sumieniem firma jest godna polecenia.

Marcin

Witam, chciałbym opowiedzieć o współpracy z biurem GM Agencja Pracy. Jest to biuro godne polecenia i zaufania, stara się aby rekrutowani pracownicy nigdy nie byli oszukani i wykorzystani przez pracodawcę, biuro zawsze służy pomocą i w razie jakichkolwiek problemów z językiem pomogą i przetłumaczą wszelkie dokumenty,  wiem co mówię ponieważ współpracuję z tym biurem już od 2 lat I zawsze służyli mi pomocą oraz radą, takie biuro jest godne polecenia. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do współpracy z Biurem GM.

Mirosław

Opinia jak najlepsza, agencja bardzo konkretna - rzeczowa. To co zostało powiedziane wszystko się spełniło. Jak potrzebna była pomoc ze strony biura to również ją uzyskałem. Bardzo wielkie dzięki!

Stanisław

Witam wszystkich :) przyjechałem do pracy za pośrednictwem tego biura i tak jak rozmawiałem z rekruterem tak jest, mam pokój dla siebie, do pracy odległość też względna, finansowo tak jak się umówiliśmy. Umowa na czas nieokreślony. Ja nie mam powodów do narzekań a pracować trzeba wszędzie nikt za darmo nic nie da. Pozdrawiam i jeżeli ktoś szuka pracy to polecam tąagencję. 

Opinie pracowników

Na tym etapie następuje kontakt ze strony

pracodawcy, gdzie omawiane są szczegóły dotyczące wyjazdu do pracy

Etap 4

Na podstawie zebranych informacji tworzymy profil kandydata, po czym przedstawiamy go w firmie, w której miałby rozpocząć pracę

Etap 3

3

Po otrzymaniu aplikacji, kontaktujemy się z kandydatem w celu uzyskania istotnych dla nas informacji, weryfikacji pod względem znajomości języka obcego itp.

Etap 2

2

Po zapoznaniu się z daną ofertą pracy należy przesłać do nas swoje CV

Etap 1

1

Jak przebiega proces rekrutacji:

praca dla elektryka w niemczech, praca dla spawacza w niemczech, praca dla opiekunki w niemczech, niemcy praca od zaraz

Opiekun / Opiekunka os. starszych

Lakiernik

Hydraulik

Mechanik samochodowy

Monter Wentylacji

Spawacz MAG / TIG

Elektryk Przemysłowy

Elektryk Budowlany

          Monter Rusztowań

Norwegia

Niemcy

KONTAKT

Oferty Pracy

Profesjonalizm

 

Naszym zdaniem to cecha, która ma istotne znaczenie. Dlatego też zespół, który tworzy naszą firmę posiada odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie.

Jakość

To właśnie na nią stawiamy. Dzięki doświadczeniu jakie posiadamy doskonale zdajemy sobie sprawę, jakim oczekiwaniom możemy sprostać. 

dobra praca w niemczech, oferty pracy w niemczech

Nasi Klienci

 

Współpracujemy tylko z rzetelnymi firmami.

Indywidualne podejście

 

Do każdego kandydata przesyłającego do nas swoje CV podchodzimy indywidualnie aby zaproponować odpowiednią ofertę.

oferty pracy niemcy, praca w niemczech

O nas

OFERTY PRACY

KONTAKT

ktryk niemcy, spawacz niemcy, hydraulik niemcy, opiekunka niemcy, monter wentylacji niemcy, mechanik niemcy, lakiernik niemcy, praca dla elektryków

GM -  Agencja Pracy 

+48 531 809 729

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en

biuro@gmpraca.pl

+48 531 809 729 

4

Dominik

oferty pracy niemcy, praca niemcy, agencja pracy niemcy, elektryk niemcy, elektromonter niemcy, praca elektryk niemcy, hydraulik niemcy, praca hydraulik niemcy, praca monter instalacji niemcy, spawacz niemcy, praca spawacz niemcy, spawacz niemcy bez języka, elektryk niemcy bez języka, opieka niemcy, praca w opiece niemcy, opiekunka osob starszych niemcy
praca monter rusztowań, monter rusztowań norwegia

Jesteśmy certyfikowaną agencją pracy

Nr. wpisu: 26044