1. pl
  2. en

Jesteśmy certyfikowaną agencją pracy

Nr. wpisu: 26044

praca monter rusztowań, monter rusztowań norwegia

Dominik

4

+48 531 809 729 

biuro@gmpraca.pl

  1. pl
  2. en

+48 531 809 729

Elektryk Niemcy, Praca elektryka, Elektryk zawód, Oferty pracy elektryk Niemcy, Elektroinstalacje Niemcy, Praca w energetyce Niemcy, Elektryka praca zagranica, Elektryka Niemcy, oferta Elektryk montaż Niemcy, Instalacje elektryczne praca Niemcy, Elektryk automatyka Niemcy
Praca dla elektryka w NiemczechNiemcy praca elektryk instalacje Elektryk zakres obowiązków Niemcy Elektryka umiejętności Niemcy Praca w branży elektrycznej NiemcyElektromonter praca Niemcy Praca na budowie Niemcy elektryk Elektryk, praca stała Niemcy, Praca w zakładach przemysłowych, elektryk Niemcy, praca elektryk niemcy
praca elektryk niemcy, elektryk niemcy, elektryk budowlany niemcy, elektryk przemysłowy niemcy, praca dla elektryka w niemczech, praca dla elektryków w niemczech, praca elektryk niemcy od zaraz, elektromonter niemcy, praca elektromonter niemcy

GM -  Agencja Pracy

KONTAKT

OFERTY PRACY

O nas

oferty pracy niemcy, praca w niemczech

Indywidualne podejście

 

Do każdego kandydata przesyłającego do nas swoje CV podchodzimy indywidualnie aby zaproponować odpowiednią ofertę.

Nasi Klienci

 

Współpracujemy tylko z rzetelnymi firmami.

Jakość

To właśnie na nią stawiamy. Dzięki doświadczeniu jakie posiadamy doskonale zdajemy sobie sprawę, jakim oczekiwaniom możemy sprostać. 

Profesjonalizm

 

Naszym zdaniem to cecha, która ma istotne znaczenie. Dlatego też zespół, który tworzy naszą firmę posiada odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie.

Oferty Pracy

KONTAKT

Niemcy

Norwegia

- Monter Rusztowań

Oferty w trakcie publikacji

Jak przebiega proces rekrutacji:

1

Etap 1

Po zapoznaniu się z daną ofertą pracy należy przesłać do nas swoje CV

2

Etap 2

Po otrzymaniu aplikacji, kontaktujemy się z kandydatem w celu uzyskania istotnych dla nas informacji, weryfikacji pod względem znajomości języka obcego itp.

3

Etap 3

Na podstawie zebranych informacji tworzymy profil kandydata, po czym przedstawiamy go w firmie, w której miałby rozpocząć pracę

Etap 4

Na tym etapie następuje kontakt ze strony

pracodawcy, gdzie omawiane są szczegóły dotyczące wyjazdu do pracy

Opinie pracowników

Witam wszystkich :) przyjechałem do pracy za pośrednictwem tego biura i tak jak rozmawiałem z rekruterem tak jest, mam pokój dla siebie, do pracy odległość też względna, finansowo tak jak się umówiliśmy. Umowa na czas nieokreślony. Ja nie mam powodów do narzekań a pracować trzeba wszędzie nikt za darmo nic nie da. Pozdrawiam i jeżeli ktoś szuka pracy to polecam tąagencję. 

Stanisław

Opinia jak najlepsza, agencja bardzo konkretna - rzeczowa. To co zostało powiedziane wszystko się spełniło. Jak potrzebna była pomoc ze strony biura to również ją uzyskałem. Bardzo wielkie dzięki!

Mirosław

Witam, chciałbym opowiedzieć o współpracy z biurem GM Agencja Pracy. Jest to biuro godne polecenia i zaufania, stara się aby rekrutowani pracownicy nigdy nie byli oszukani i wykorzystani przez pracodawcę, biuro zawsze służy pomocą i w razie jakichkolwiek problemów z językiem pomogą i przetłumaczą wszelkie dokumenty,  wiem co mówię ponieważ współpracuję z tym biurem już od 2 lat I zawsze służyli mi pomocą oraz radą, takie biuro jest godne polecenia. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do współpracy z Biurem GM.

Marcin

Witam, jestem po 4 miesiącach (od 09.2020r.) pracy w firmie dzięki której dostałem się poprzez agencje GM. Ogólnie praca w firmie jest jak najbardziej w porządku, zawsze do 15 każdego miesiąca wypłata jest na koncie, warunki pracy oraz zakwaterowania też są ok. Jedna z najlepszych firm "wypożyczających" w jakiej pracowałem. Interesują się pracownikiem dzwonią i pytają czy wszystko w porządku, czy czegoś potrzeba itd. Najmilej zostałem zaskoczony ostatnia wypłatą ponieważ faktycznie został wypłacony dodatek świąteczny. Z czystym sumieniem firma jest godna polecenia.

Napisz do nas

Imię i nazwisko

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Informacja o RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

Plik
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

GM - Agencja Pracy

Telefon: +48 531 809 729

Adres email: biuro@gmpraca.pl

46-300 Olesno

ul. Drzymały 11 B